Торт UA
Отзывы
В праздник всегда с тобой!

(096) 26-829-26 (050) 0-784-584
(063) 789-12-09 (044) 223-00-07

 

Чизкейк карамельный

Выберите Вес
Ширина, см
Высота, см


Карамельний чизкейк –  один з найпопулярніших наших мусових тортів на замовлення, який обирають жителі Києва на свої свята. Якщо ягідному чизкейку віддають перевагу, в основному, жінки, а шоколадному – чоловіки, то карамельний чизкейк до вподоби всім.

В чому секрет популярності цього пікантного тортика? Він, як і інші наши чизкейки робиться на основі крем-сиру з жирністю 45% і натуральних тваринних вершків. За своєю технологією приготування відноситься до так званих холодних чизкейків. Це означає, що він після формовки не випікається, а, навпаки, охолоджується – застигає. Коли Ви його куштуєте, він нагадує за смаком кремове морозиво, маслянисте і ніжне.

Якщо Ви замовите цей чизкейк і спробуєте його, то відразу відчуєте, що він особливий. Особливість його смаку створює на рідкість смачна карамель, яку ми варимо самі. В даному торті використовується два види крем-сирного муса: вершковий і карамельний. На фоні вершкового смаку карамельний розкривається в повну силу. А ще цьому сприяє наявність мигдалю в коржі торту.  До речі, з усіх наших чизкейків тільки у склад карамельного входить мигдаль. Великі хрусткі крихти мигдалю Ви легко відчуєте на смак в коржі чизкейка.

Зараз в кондитерській сфері модно поєднувати в одному виробі декілька різних текстур. В  нашому виробі цей принцип втілений сповна. Ми взяли хрустку та розсипчасту шоколадну основу з мигдальною крихтою та корицею. Залили її ніжною вершковою мусовою масою, що «тане у роті», а всередину поклали тонкий прошарок густої «домашньої» карамелі.  Все це викликає ейфорію смакових рецепторів. Не вірите? Тоді варто спробувати чизкейк на замовлення у нас на Солом’янці в кафе або замовити його доставку по Києву.   

Похожие товары

Чизкейк клубничный с мятой

от   500  грн. /кг.

Чизкейк шоколадный

от   542  грн. /кг.

Чизкейк ягодный

от   500  грн. /кг.

Медовик

от   370  грн. /кг.

Тирамису

от   370  грн. /кг.

Наполеон

от   380  грн. /кг.

Черный принц

от   420  грн. /кг.